Bieganie charytatywne z roku na rok staje się coraz popularniejszą formą niesienia pomocy potrzebującym. W Polsce dzięki akcji #BiegamDobrze oraz ludziom wrażliwym na los i cierpienie innych działania tego typu nabierają tempa. Do tej pory wspólnymi siłami udało się zebrać aż 5 000 000 zł na cele dobroczynne!

Podczas tegorocznego 43. Maratonu Warszawskiego serwis obieganiu.pl postara się pomóc Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, właśnie w ramach projektu #BiegamDobrze! Organizacja, której chcielibyśmy pomóc opiekuje się małymi, dzielnymi pacjentami wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei. Co roku szpital niesie pomoc około 2000 dzieciom, które każdego dnia toczą najtrudniejszą walkę w swoim życiu. Środki pozyskane przez Fundację umożliwiają zakup drogich leków i protez dziecięcych, finansują rehabilitację maluszków i opłacają za ich pobyty w sanatoriach.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydujecie się pomóc w organizowanej przez nas zbiórce funduszy: http://bit.ly/BiegamDobrze2021