Wybierając prezent bliskiej nam osobie chcemy, aby sprawił jej jak najwięcej radości. Staramy się trafić w gust obdarowywanego, rozszyfrować jego zainteresowania i ofiarować coś, z czego często będzie korzystać. Jeśli jest to osoba aktywna fizycznie, pasjonuje ją bieganie lub uprawianie innych dyscyplin sportowych, wówczas lista pomysłów na prezent znacząco się powiększa. Zobaczmy, jakimi niespodziankami możemy zaskoczyć naszego zapalonego sportowca?

Dla wielu entuzjastów biegania ostatnia niedziela września kojarzy się tylko z jednym - z wielkim, stołecznym maratonem, który mimo wielu przeciwności losu organizowany jest nieprzerwanie od 1979 roku! 

Patrycja Bereznowska to utytułowana polska lekkoatletka, medalistka Mistrzostw Świata w biegu 24- oraz 48-godzinnym. Już w najbliższy długi weekend w terminie 3-6 czerwca 2021 r. wspólnie z innymi zawodnikami biegów ultra podejmie próbę pobicia rekordu świata kobiet w biegu 72-godzinnym!

Historyczny triumf biało-czerwonych na Stadionie Śląskim. Po zaciętej i wyrównanej walce, dzięki punktom zdobytym w ostatniej konkurencji, reprezentacja Polski obroniła tytuł drużynowego mistrza Europy!

Niespodziewane załamanie pogody zaskoczyło uczestników i organizatorów rozgrywanego w Chinach Huanghe Shilin Mountain Marathon. Doszło do tragedii, w skutek której śmierć poniosło 21 zawodników, a 8 transportowano do szpitala.