Nowy rok - nowe postanowienia! Takie hasło powtarza sobie na pewno wiele osób, które za cel obrały sobie rozpoczęcie przygody z bieganiem. Od czego zacząć? Ubrać się w wygodną odzież sportową i po prostu wyjść z domu, czy może najpierw wzbogacić swoją wiedzę na ten temat, aby uniknąć "falstartu"? Z pomocą przychodzi nam darmowy e-book "Zacznij biegać z Decathlon", przygotowany przez serwis "treningbiegacza.pl" oraz "Decathlon".

Znajdziemy tu kompendium wiedzy, która pozwoli nam rozważniej stawiać pierwsze kroki w biegowym świecie. W e-book'u znajdziemy pięć wartościowych artykułów, które przybliżą nam między innymi zagadnienie "slow joggingu", podpowiedzą, jak podejść do kwestii zakupu obuwia biegowego, na jakie nawyki żywieniowe powinniśmy zwrócić uwagę, jaki ma to wpływ na naszą sylwetkę oraz jak rozgrzać/schłodzić nasze ciało, aby bieganie "cieszyło, a nie bolało"?

Przeczytamy tu również dwa wywiady:

  • "Czas na aktywność i zdrowe jedzenie" - rozmowa z Markiem Grzegory, blogerem sportowym, promotorem zdrowego stylu życia, trenerem personalnym, instruktorem biegania, liderem joggingu w Decathlon Rumia;
  • Na pytanie "Czy bieganie naprawdę odchudza?" postara się odpowiedzieć Marcelina Puchała, dietetyk z wykształcenia, pasjonatka biegania oraz zdrowego odżywiania, związana z Decathlonem od 2013 roku.

E-book (plik .pdf) do pobrania po kliknięciu w banner poniżej. Miłej lektury!

Źródło: treningbiegacza.pl