Jak właściwie rozpocząć swoją przygodę z bieganiem? Jakie nawyki należy wdrożyć, aby wytrwać w swoim postanowieniu na dłużej? Jak żyć zdrowiej? Magazyn Bieganie w swoim darmowym e-booku stara się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które rodzą się w głowach wielu osób stawiających pierwsze kroki na biegowych ścieżkach.

Pierwszy miesiąc nowego roku to dla wielu początek czegoś nowego. Noworoczne postanowienia, ambitne plany na rozpoczynający się rok, pragnienie aktywnego i zdrowego stylu życia. Wiele osób za cel stawia sobie rozpoczęcie przygody z bieganiem i wytrwanie w swoim postanowieniu jak najdłużej. Początki bywają trudne, wiemy o tym doskonale!

To właśnie dla takich osób Magazyn Bieganie przygotował bezpłatnego e-booka, który porządkuje podstawowe informacje nt. tej aktywności fizycznej. W 13-stronicowej publikacji znajdziemy praktyczne wskazówki, które powinniśmy wdrożyć, aby bieganie sprawiało nam przyjemność, a nasza sprawność ruchowa i dobre samopoczucie rosły z biegiem czasu.

Autor poradnika wyjaśnia, o czym należy pamiętać przed wyjściem na pierwszy trening, jak należy podejść do kwestii ubioru, a także przedstawia gotowy plan treningowy dla osób, które chcą schudnąć.

W ostatniej, szóstej część e-booka znajdziemy przegląd aplikacji dietetycznych na nasze smartfony, które pomogą nam ułożyć zdrowe menu na każdy dzień. Zachęcamy do lektury!