Miłośnicy marki Nike w Polsce mogą już korzystać z najnowszej aplikacji tej firmy. "Nike App" zadebiutowała właśnie w 13 nowych krajach Europy. Producent zapowiedział także wprowadzenie do aplikacji pod koniec tego roku funkcjonalności, która zmieni oblicze zakupów. "Nike Fit", bo o niej tu mowa, pozwoli nam zeskanować telefonem wymiary stopy i dopasować do konkretnych modeli butów.

Nike App odniosła duży sukces w krajach takich jak Francja, Niemcy, Hiszpania czy Wielka Brytania. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie jej do Polski. Aplikacja rewolucjonizuje proces robienia zakupów, dając członkom społeczności NikePlus szereg korzyści, wśród których znalazły się porady czołowych sportowców świata, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia Nike, czy wcześniejszy dostęp do premierowych produktów.

Standardowo zakupy dokonywane przez zarejestrowanych członków społeczności NikePlus objęte są bezpłatną wysyłką, 30-dniowym okresem próbnym oraz bezpłatnym zwrotem.

Po uruchomieniu aplikacji decydujemy, czy rejestrujemy nowe konto użytkownika, czy logujemy się na podstawie wcześniej stworzonego profilu. W trakcie procesu rejestracji mamy także możliwość doprecyzowania naszych zainteresowań dotyczących uprawianego sportu, stylu odzieży oraz obuwia.

Aplikacja wita zalogowanego użytkownika widokiem sklepu. Zaprojektowany interfejs pozwala w wygodny sposób przeglądać jego asortyment według płci (mężczyźni, kobiety, chłopcy, dziewczęta), kategorii artykułu (nowości, buty, ubrania, dodatki/akcesoria i sprzęt), zdefiniowanych wcześniej zainteresować, czy według kolekcji (Nike by You, Nike Lab, Nike SB, Hurley itp.). Po przewinięciu ekranu do dołu, możemy również znaleźć informację o sklepach Nike, znajdujących się w najbliższej okolicy.

Niezwykle wygodne jest też wyszukiwanie obuwia w aplikacji Nike App. Mamy tu możliwość standardowego, tekstowego wyszukiwania obuwia, ale także skorzystania z funkcji wykonania zdjęcia czy przesłania do aplikacji pliku graficznego poszukiwanej pary butów!

Aplikacja daje możliwość tworzenia listy ulubionych produktów, czy ustawiania powiadomień dla artykułów ponownie wprowadzonych do sprzedaży, których nie ma obecnie w poszukiwanym przez nas rozmiarze.

Nike App dostępna jest zarówno dla użytkowników systemu iOS, jak i Android. Dodatkowym profitem, wynikającym z jej posiadania, jest 25% rabat na cały asortyment w miesiącu naszych urodzin.

Foto | Źródło: nike.com