Kolejna premiera prosto z Targów CES 2020 w Las Vegas. Tym razem duńska firma Jabra przygotowała coś dla miłośników treningów w rytmie muzyki. Elite Active 75t to sportowa wersja zaprezentowanych niedawno słuchawek Jabra Elite 75t.

Jabra Elite Active 75t to słuchawki całkowicie wodoodporne. Posiadają normę odpornościową IP57. W sprzedawanym zestawie znajdziemy silikonowe wkładki EarGels w trzech rozmiarach, dzięki którym dopasujemy słuchawki do kształtu naszego ucha. Ich specjalnie zaprojektowany kształt sprawia, że trzymają się stabilnie i pozostają na miejscu nawet podczas wymagających treningów.

Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą i nowemu zestawowi chipów Bluetooth 5.0 zużywającemu niewielką ilość energii, słuchawki są w stanie pracować bez przerwy podczas naprawdę długich biegów. Jak podaje producent, bateria Jabra Elite Active 75t zapewnia max. 7,5 godziny czasu rozmów z wkładkami dousznymi i 28 godzin w stacji ładującej. Pełne naładowanie akumulatora za pomocą ładowarki sieciowej 500 mA następuje po 2 godzinach i 20 minutach. Umieszczenie słuchawek na 15 minut w stacji ładującej dostarcza im energii na 60 minut pracy.

Jabra Elite Active 75t pojawią się w sprzedaży na wybranych rynkach w lutym 2020 roku. Zgodnie z informacją ze strony producenta, ich cena w Polsce wyniesie 849,99 pln.

Foto | Źródło: jabra.pl