Półmaraton. Zdrowy trening i doskonałe wyniki metodą Gallowaya

Autor: Jeff Galloway

Wydawnictwo: Helion

Tłumaczenie: Katarzyna Rojek

Rok wydania: 2013

Nr wydania: I

Oprawa: miękka

Ilość stron: 216

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Jest czas leżenia pod kocem oraz czas wstawania z kanapy i ruszania prostą ścieżką ku zdrowiu. Jeśli do tej pory bezskutecznie próbowałeś przekonać się do biegania lub też masz ochotę na drobną zmianę w swoich treningach, spróbuj marszobiegu. Metoda marszobiegu autorstwa Jeffa Gallowaya pomogła już setkom tysięcy biegaczy amatorów przygotować się do startu w maratonach i półmaratonach, a doświadczonym sportowcom dała szansę na poprawę osiągów czasowych. Co jeszcze Cię powstrzymuje?

- Przejmij z wyprzedzeniem kontrolę nad zmęczeniem, by móc cieszyć się każdym biegiem;
- Zacznij odczuwać siłę i energię nawet po dużym dystansie;
- Odkryj sekrety szybszej regeneracji podczas długich biegów;
- Zapomnij o obezwładniającym zmęczeniu po skończeniu treningu;
- Naucz się przesuwać coraz dalej granicę wysiłku.

Dzięki tej książce poznasz perfekcyjny program treningu i stworzysz plan ćwiczeń idealnie dopasowany do Twojej formy. Dowiesz się, jak utrzymać motywację oraz eliminować dolegliwości i kontuzje. Nauczysz się stosować przetestowane metody, które umożliwią Ci kontrolowanie sprawności, odporności, poziomu zmęczenia oraz witalności.

Jeff Galloway był zwyczajnym trenującym biegi nastolatkiem, który nie ustawał w nauce i pracował tak ciężko, aż trafił do kadry olimpijskiej. Jest autorem znanych na całym świecie bestsellerów na temat biegania oraz felietonistą czasopisma „Runner’s World”, a ponadto wygłasza co roku wykłady motywacyjne poświęcone bieganiu i dbałości o sprawność. Ukończył ponad 100 maratonów. Jego nowatorskie pomysły sprawiają, że możliwości startu i dobiegnięcia do mety w półmaratonie stają otworem niemal przed każdym.

Źródło: helion.pl