Sztuka biegania

Autor: Paula Radcliffe

Wydawnictwo: Bukowy Las

Tłumaczenie: Tomasz Szlagor

Rok wydania: 2013

Nr wydania: I

Oprawa: twarda

Ilość stron: 176

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Autorski poradnik wybitnej biegaczki Pauli Radcliffe, od joggingu do maratonu, Mistrzyni świata w biegach maratońskich kobiet i legenda sportu wyjaśnia, co robić, by czerpać jak najwięcej korzyści i przyjemności z biegania.

Przejrzysta i bogato ilustrowana, praktyczna i profesjonalna książka dla każdego biegacza, zarówno początkującego, jak i zaawansowanego w sztuce biegania. Niezależnie od tego, czy robisz jedną rundkę wokół osiedla parę razy w tygodniu, od czasu do czasu bierzesz udział w charytatywnym biegu, przygotowujesz się do pół maratonu, czy jesteś w trakcie specjalistycznego treningu do pełnego maratonu – praktyczne i fachowe rady Pauli Radcliffe pomogą ci robić to lepiej.

Każdy, zarówno nowicjusz, jak i wytrawny lekkoatleta, znajdzie tu wszystko, co powinien wiedzieć na temat treningu, techniki biegania, wyposażenia i diety biegacza. Paula Radcliffe hojnie dzieli się osobistymi wskazówkami i refleksjami wynikającymi z jej bogatego doświadczenia w bieganiu na wszystkich dystansach i przy każdej pogodzie. Specjalne rozdziały poświęcone są także biegającym kobietom.

Źródło: bukowylas.pl