Bądź lepszym biegaczem

Autor: Sally Edwards, Carl Foster, Roy M. Wallack

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

Tytuł oryginału: Be a better runner

Tłumaczenie: Paulina Polak

Rok wydania: 2015

Nr wydania: I

Oprawa: miękka

Ilość stron: 231

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Uwielbiasz biegać? Chcesz być jeszcze lepszy, najlepszy? Ta książka musi znaleźć się na twojej półce z bestsellerami! Bądź lepszym biegaczem to bogato ilustrowany poradnik, który poprowadzi cię krok po kroku przez zagadnienia mechaniki sportu i techniki wyczynowej.

Dzięki niezwykłej kombinacji naukowego treningu, sprawdzonych metod coachingowych i strategii biegania sportowego nauczysz się biegać szybciej, dalej i dłużej, i bez kontuzji.

Popularność biegania w ostatnich latach zwiększała się w postępie geometrycznym. Nowa wiedza w nauce o bieganiu również rozwijała się bardzo szybko. Po raz pierwszy połączono liczne naukowo opracowane metody treningowe i praktyczne strategie w jeden kompletny program.

Napisana przez Sally Edwards, legendarna biegaczkę długodystansową i trenera osobistego, dr. Carla Fostera, uznany autorytet w dziedzinie fizjologii wysiłku i byłego prezesa American College of Sports Medicine oraz uznanego dziennikarza sportowego Roya M. Wallacka, książka zagwarantuje ci, że staniesz się szybszy i silniejszy, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem na 5 km, czy jesteś starym wyjadaczem i masz za sobą występy w licznych biegach na różnych dystansach.

Znajdziesz w niej najnowocześniejsze koncepcje i metody treningowe znane w zawodowym sporcie tj: czarna dziura, trening w strefach tętna, doskonała forma, bieganie boso, trening osobisty, wyścigowe abc, biegaj mniej by biegać lepiej, dobre odżywianie.

Źródło: wiedza.pl