Przygotowanie do triatlonu

Autor: Tom Holland

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

Tytuł oryginału: The 12 week Triathlete

Tłumaczenie: Gabriela Kuc-Stefaniuk

Rok wydania: 2015

Nr wydania: I

Oprawa: miękka

Ilość stron: 271

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland’a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan.

Wyobraź sobie, że za trzy miesiące ukończysz triatlon i osiągasz jedno ze swoich marzeń. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy. Od treningów biegowych, przez pływanie i jazdę na rowerze, aż po trening na siłowni i trening wytrzymałościowy – wszystko oparte na treningu interwałowym, tak byś ani na chwilę się nie nudził.

Nauczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz, by stanąć na linii startu w najlepszej możliwej formie. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym triatlonistą, ani na to, do jakiego typu zawodów się przygotowujesz, ta książka zapewni ci kompletny program opracowany metodą krok po kroku, który pomoże ci się wzmocnić i przygotować fizycznie i mentalnie na ten wielki dzień.

Dodatkowo odnajdziesz w tej książce również informacje dotyczące treningu siłowego, wytrzymałościowego i treningu szybkościowego, jak też odpowiedzi na pytania w rodzaju: „Czy jeść w trakcie wyścigu?”, „Jak odpowiedni przygotować rower?” albo „Jak najlepiej zdjąć przemoczoną piankę do pływania?”.

Źródło: wiedza.pl