Bieganie. Kobieca strona mocy

Autor: Anna Pawłowska-Pojawa

Wydawnictwo: Edgard

Rok wydania: 2016

Nr wydania: I

Oprawa: miękka

Ilość stron: 240

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem. "Bieganie. Kobieca strona mocy" to poradnik dla kobiet, które miewają słabsze chwile, ale potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń.

Autorka, która ma dziś na koncie kilkaset imprez biegowych w kraju i za granicą, zarazi cię swoim optymizmem i pasją. Książka przedstawia najprostsze i najpopularniejsze metody rozpoczynania biegania oraz ćwiczenia rozgrzewające. Podpowiada, jak funkcjonować w biegowym świecie, co zrobić, gdy pojawi się kontuzja. Pomoże również wybrać odpowiednie obuwie i strój, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco, oraz przydatne gadżety i aplikację sportową. Dowiesz się, jak czerpać radość z biegania i co robić, aby podtrzymać swoją motywację!

Dzięki poradnikowi: - zaczniesz biegać i odkryjesz uzależniające działanie endorfin, które wpłyną na lepsze samopoczucie;
- zaplanujesz indywidualny trening i dowiesz się, kiedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego trenera;
- poprawisz kondycję, zaczniesz zdrowo się odżywiać, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz samokontrolę;
- podtrzymasz swoją motywację i nie poddasz się w chwilach zwątpienia;
- przygotujesz się do udziału w zawodach sportowych, maratonach i ultramaratonach.

Źródło: empik.com