Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu

Autor: David Goggins

Wydawnictwo: Galaktyka

Tytuł oryginału: Can't Hurt Me. Master Your Mind and Defy the Odds

Tłumaczenie: Piotr Pazdej

Rok wydania: 2023

Nr wydania: I

Oprawa: twarda

Ilość stron: 368

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

Dla Davida Gogginsa dzieciństwo było koszmarem - naznaczone ubóstwem, dyskryminacją i maltretowaniem fizycznym. Jednak dzięki samodyscyplinie, odporności psychicznej i ciężkiej pracy, Goggins całkowicie się zmienił. Ten popadający w depresję, otyły młody człowiek stał się ikoną amerykańskich sił zbrojnych i jednym z najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie.

Jako jedyny człowiek w historii przeszedł elitarne szkolenia Navy SEAL, Army Ranger i Air Force Tactical Air Controller, a następnie ustanowił rekordy podczas wielu zawodów sportowych i wydarzeń o charakterze wytrzymałościowym. Redakcja magazynu „Outside” nazwała go najsprawniejszym (prawdziwym) mężczyzną w Ameryce.

W książce "Nic mnie nie złamie" dzieli się niezwykłą historią swojego życia i stwierdza, że większość z nas wykorzystuje tylko 40 procent swoich możliwości. Goggins nazywa to regułą 40%, a jego opowieść wyznacza drogę, którą może podążyć każdy, kto chce się uporać się z bólem, pokonać strach i osiągnąć pełnię swoich możliwości.

Źródło: galaktyka.com.pl