Bez ograniczeń

Autor: Chrissie Wellington

Wydawnictwo: Galaktyka

Tytuł oryginału: A life without limits

Tłumaczenie: Piotr Cieślak

Rok wydania: 2013

Nr wydania: I

Oprawa: miękka

Ilość stron: 272

1 1 1 1 1 Średnia ocena 0.00 (Ilość ocen: 0)

W osobistych wspomnieniach, Chrissie Wellington zabiera czytelnika w niezwykłą podróż po świecie i zaprasza na przygodę z odkrywaniem samej siebie. W małej Chrissie trudno było doszukiwać się zadatków na przyszłą mistrzynię świata. Nie była cudownym dzieckiem, a pseudonim Muppet bardziej wskazuje na niezdarność niż sportowy talent. To co charakteryzowało Wellington, to przemożny pęd do samodoskonalenia, niezaspokojony apetyt na nowe wyzwania i żelazna zasada, by pozostać otwartą na wszystko, co życie ma do zaoferowania.

Chrissie Wellington jest czterokrotną zwyciężczynią Mistrzostw Świata Ironman w Kona na Hawajach (2007, 2008, 2009 i 2011).

To książka dla wszystkich, którzy wmówili sobie, że na realizację marzeń jest już za późno. Fascynująca lektura, dzięki której stajemy się świadkami niewiarygodnej przemiany brytyjskiej urzędniczki w mistrzynię świata Ironman. Kariera Chrissie Wellington jest dowodem na to, że człowiek może osiągnąć w życiu wszystko, czego tylko zapragnie. Jak słusznie zauważa autorka: „Nasze organizmy są zdolne do o wiele większych wyczynów, niż nam się wydaje".

Źródło: galaktyka.com.pl